Koszyk

Regulamin hurtowni

1. Właścicielem hurtowni internetowej www.viennazabawki.pl jest firma F.H.U.East-Import Sebastian Siwek z siedzibą ul.św.Barbary 34 lok. 23 42-226 Częstochowa

2. Hurtownia Internetowa Viennazabawki prowadzi sprzedaż wyłącznie dla przedsiębiorstw posiadających NIP, REGON oraz wpis do ewidencji gospodarczej.

3. Każda wartość złożonego zamówienia jest realizowana. Koszt wysyłki paczki do 35 kg jest 25 zł brutto

4. Na stronie www.viennazabawki.pl znajdują się pozycje dostępne tylko w siedzibie naszej hurtowni. Nie wysyłamy ich kurierem ze względu na gabaryt.

5. Ceny umieszczone na stronie www.viennazabawki.pl są cenami brutto.

6. Realizacja zamówienia zawiera się w terminie 1-3 dni roboczych (nie odpowiadamy za czas dostarczenia przesyłki do klienta przez firmę kurierską).

7. Wszelkie opóźnienia w wysyłce towaru zostaną przekazane klientowi drogą e-mailową bądź telefoniczną.

8. Formy płatności:

  • przelew
  • pobranie
  • przelew terminowy – za porozumieniem bezpośrednim, telefonicznym, e-mailowym. UWAGA! Nie dotyczy pierwszych trzech zamówień.

9. Jeżeli przesyłka dotarła do klienta z widocznym zewnętrznym uszkodzeniem zaleca się sprawdzenie towaru przy kurierze. W razie braków w towarze bądź widocznym jego uszkodzeniu należy spisać protokół szkody wraz z kurierem. Klient proszony jest o przesłanie protokołu drogą e-mailową do firmy East-Import

10. Wszelkie niezgodności na FV klient zgłasza najpóźniej 3 dni od dnia otrzymania towaru.

11. Zabawki uszkodzone Hurtownia Viennazabawki odbiera i na życzenie klienta wymienia lub wystawia korektę do FV.

12. Może się zdarzyć że nie będziemy mieli zamówionego towaru. Wtedy klient jest o tym informowany telefonicznie lub mailowo.

13. Nie odbieramy reklamacji gdzie łączny koszt towaru jest mniejszy niż 50zł. Towar poniżej tej kwoty jest wysyłany do nas na koszt klienta.

14. Korektę lub wymianę towaru robimy dopiero po otrzymaniu zepsutej zabawki.

15. Nie obsługujemy klientów detalicznych w naszym sklepie internetowym (do zakupów detalicznych zapraszamy do naszej hurtowni)

16. Nie działamy na zasadzie wysyłki bezpośredniej do Państwa klientów (DropShipping)

17. Przelew za zamówienie prosimy robić dopiero po otrzymaniu faktury lub proformy, ponieważ może się zdarzyć, że nie będziemy mieć jakiegoś towaru na stanie. W tytule przelewu powinien znajdować się nr faktury.